Mail Tracking (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: yes
kk: Иә

en: Message
kk: Хабарлама

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Statistics
kk: Статистика

en: n/a
kk: жоқ

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Send
kk: Жіберіңіз
