Mail Tracking (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Read
kn: ಓದು
