Mail Tracking (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: yes
ml: അതെ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Node
ml: നോഡ്

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
