Mail Tracking (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Message
my: သတင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Source
my: ရင်းမြစ်
