Mail Tracking (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: yes
ne: हो

en: Message
ne: सन्देश

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Day
ne: दिन

en: Source
ne: स्रोत
