Mail Tracking (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ
