Mail Tracking (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: yes
sk: áno

en: Message
sk: Správa

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: n/a
sk: nie je

en: Mail
sk: Pošta

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Year
sk: Rok

en: Module
sk: Modul

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Send
sk: Odoslať

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Source
sk: Zdroj
