Mail Tracking (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: yes
sv: ja

en: Message
sv: Meddelande

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Statistics
sv: Statistik

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Mail
sv: E-post

en: no
sv: nej

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Year
sv: År

en: Module
sv: Modul

en: 1 year
sv: 1 år

en: Month
sv: Månad

en: Send
sv: Skicka

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Source
sv: Källa

en: Unsubscribed
sv: Prenumererar ej
