Mail Tracking (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: yes
ta: ஆம்

en: Message
ta: செய்தி

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: no
ta: இல்லை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Year
ta: வருடம்

en: Module
ta: கூடகம்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Day
ta: நாள்

en: Source
ta: மூலம்
