Mail Tracking (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: yes
am: አዎ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Message
am: መልእክት

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Source
am: ምንጭ
