Mail Tracking (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: yes
bg: да

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: Timestamp
bg: Време

en: Statistics
bg: Статистики

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: no
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Send
bg: Изпрати

en: Recipient
bg: Получател

en: Day
bg: Ден

en: Source
bg: Източник

en: Read
bg: Прочетени
