Mail Tracking (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: yes
cs: ano

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Statistics
cs: Statistiky

en: n/a
cs: není

en: Mail
cs: E-mail

en: no
cs: ne

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Year
cs: Rok

en: Module
cs: Modul

en: Sender
cs: Odesílatel

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Send
cs: Poslat

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Source
cs: Zdroj
