Mail Tracking (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: yes
de: Ja

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Statistics
de: Statistiken

en: n/a
de: nicht vorhanden

en: Mail
de: E-Mail

en: no
de: Nein

en: Created
de: Erstellt

en: Node
de: Beitrag

en: Year
de: Jahr

en: Module
de: Modul

en: Sender
de: Absender

en: 1 year
de: 1 Jahr

en: Month
de: Monat

en: Send
de: Senden

en: Recipient
de: Empfänger

en: Week
de: Woche

en: Day
de: Tag

en: Source
de: Quelle

en: Period
de: Periode

en: Read
de: Gelesen

en: Unsubscribed
de: Ausgetragen

en: The message subject.
de: Der Betreff der Nachricht.

en: Node id
de: Inhalts-ID

en: @count week | @count weeks
de[0]: @count Woche
de[1]: @count Wochen
