Mail Tracking (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: yes
el: ναι

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: n/a
el: δ/υ

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: no
el: όχι

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Year
el: Έτος

en: Module
el: Μονάδα

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Month
el: Μήνας

en: Send
el: Αποστολή

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Source
el: Πηγή

en: Period
el: Περίοδος
