Mail Tracking (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
id: Email

en: yes
id: ya

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Statistics
id: Statistik

en: n/a
id: t/t

en: Mail
id: Email

en: no
id: tidak

en: Created
id: Dibuat

en: Year
id: Tahun

en: Module
id: Modul

en: Month
id: Bulan

en: Send
id: Kirim

en: Recipient
id: Penerima

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Tokens
id: Token

en: Source
id: Sumber

en: Period
id: Periode

en: @count week | @count weeks
id[0]: @count minggu
id[1]: @count minggu

en: @count month | @count months
id[0]: @count bulan
id[1]: @count bulan
