Mail Tracking (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: yes
ja: はい

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Statistics
ja: 統計

en: n/a
ja: 利用不可

en: Mail
ja: メール

en: no
ja: いいえ

en: Created
ja: 作成

en: Node
ja: ノード

en: Year
ja: 年

en: Module
ja: モジュール

en: Sender
ja: 送信者

en: Month
ja: 月

en: Send
ja: 送信

en: Recipient
ja: 受信者

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Tokens
ja: トークン

en: Token
ja: トークン

en: Source
ja: ソース

en: Period
ja: 期間

en: The message subject.
ja: メッセージ件名。

en: @count week | @count weeks
ja[0]: @count 週間
ja[1]: @count 週間

en: @count month | @count months
ja[0]: @countヶ月
ja[1]: @countヶ月
