Mail Tracking (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: yes
lt: taip

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Statistics
lt: Statistika

en: n/a
lt: n/d

en: Mail
lt: Paštas

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Year
lt: Metai

en: Module
lt: Modulis

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Send
lt: Siųsti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Source
lt: Šaltinis
