Mail Tracking (7.x-1.4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
mg: Mailaka

en: yes
mg: eny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Node
mg: Fehy

en: Source
mg: Loharano
