Mail Tracking (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: yes
nl: ja

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Statistics
nl: Statistieken

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Mail
nl: E-mail

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Year
nl: Jaar

en: Sender
nl: Afzender

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Month
nl: Maand

en: Send
nl: Versturen

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Day
nl: Dag

en: Source
nl: Bron

en: Period
nl: Punt

en: Read
nl: Gelezen

en: Unsubscribed
nl: Afgemeld

en: @count week | @count weeks
nl[0]: @count week
nl[1]: @count weken

en: @count month | @count months
nl[0]: @count maand
nl[1]: @count maanden
