Mail Tracking (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: yes
nn: ja

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: no
nn: nei

en: Created
nn: Laga

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag
