Mail Tracking (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: yes
oc: òc

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: n/a
oc: n/d

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: no
oc: non

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Year
oc: Annada

en: Module
oc: Modul

en: 1 year
oc: 1 an

en: Month
oc: Mes

en: Send
oc: Mandar

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Day
oc: Jorn

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Token
oc: Geton (token)

en: Source
oc: Font

en: Period
oc: Periòde
