Mail Tracking (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: yes
pl: tak

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Statistics
pl: Statystyki

en: n/a
pl: n.d.

en: Mail
pl: Poczta

en: no
pl: nie

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Year
pl: Rok

en: Module
pl: Moduł

en: Sender
pl: Nadawca

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Send
pl: Wyślij

en: Recipient
pl: Adresat

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Token
pl: Wzorzec

en: Source
pl: Źródło

en: Period
pl: Okres

en: Read
pl: Przeczytane

en: The message subject.
pl: Temat wiadomości.
