Mail Tracking (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: yes
fa: بله

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیغام

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Statistics
fa: آمار

en: n/a
fa: هیچ

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: no
fa: خیر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Year
fa: سال

en: Module
fa: ماژول

en: Month
fa: ماه

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Day
fa: روز

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Token
fa: توکن

en: Source
fa: منبع

en: Period
fa: دوره
