Mail Tracking (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: yes
ps: هو

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: no
ps: نه

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Source
ps: سرچينه
