Mail Tracking (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: n/a
sr: нема

en: Mail
sr: Пошта

en: no
sr: не

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Recipient
sr: Прималац

en: Day
sr: Дан
