Mail Tracking (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: no
ug: ياق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Year
ug: يىل

en: Month
ug: ئاي

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Day
ug: كۈن

en: Source
ug: مەنبە
