Mail Tracking (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: yes
vi: có

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Statistics
vi: Thống kê

en: n/a
vi: không có

en: Mail
vi: Thư

en: no
vi: không

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Year
vi: Năm

en: Sender
vi: Người gửi

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Month
vi: Tháng

en: Send
vi: Gửi

en: Recipient
vi: Người nhận

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Source
vi: Nguồn

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Read
vi: Đọc
