Mail Tracking (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: yes
be: так

en: Message
be: Паведамленне

en: Statistics
be: Статыстыка

en: n/a
be: [няма]

en: Mail
be: Пошта

en: no
be: не

en: Created
be: Створана

en: Year
be: Год

en: Module
be: Модуль

en: 1 year
be: 1 год

en: Month
be: Месяц

en: Send
be: Адаслаць

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень
