Mail Tracking (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: yes
ca: sí

en: Message
ca: Missatge

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: n/a
ca: n/d

en: Mail
ca: Correu

en: Created
ca: Creat

en: Year
ca: Any

en: Module
ca: Mòdul

en: 1 year
ca: 1 any

en: Month
ca: Mes

en: Send
ca: Enviar

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Tokens
ca: Comodins

en: @count week | @count weeks
ca[0]: @count setmana
ca[1]: @count setmanes

en: @count month | @count months
ca[0]: @count mes
ca[1]: @count mesos
