Mail Tracking (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: yes
es: sí

en: Message
es: Mensaje

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Statistics
es: Estadísticas

en: n/a
es: n/d

en: Mail
es: Correo

en: Created
es: Creado

en: Node
es: Nodo

en: Year
es: Año

en: Module
es: Módulo

en: 1 year
es: 1 año

en: Month
es: Mes

en: Send
es: Enviar

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: Tokens
es: Comodines

en: Token
es: Comodín

en: Source
es: Origen

en: Period
es: Período

en: Read
es: Leido(s)

en: Unsubscribed
es: Dado de baja

en: @count week | @count weeks
es[0]: @count semana
es[1]: @count semanas

en: @count month | @count months
es[0]: @count mes
es[1]: @count meses
