Mail Tracking (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: yes
fr: oui

en: Subject
fr: Objet

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Mail
fr: Courriel

en: no
fr: non

en: Created
fr: Créé

en: Node
fr: Nœud

en: Year
fr: Année

en: Sender
fr: Expéditeur

en: 1 year
fr: 1 an

en: Month
fr: Mois

en: Send
fr: Envoyer

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Period
fr: Point

en: Read
fr: Lire

en: Unsubscribed
fr: Désinscrit

en: The message subject.
fr: Le sujet du message.

en: Node id
fr: Identifiant du nœud

en: Clicked
fr: Cliqué

en: @count week | @count weeks
fr[0]: @count semaine
fr[1]: @count semaines

en: @count month | @count months
fr[0]: @count mois
fr[1]: @count mois
