Mail Tracking (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: yes
he: סוגים

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: n/a
he: -ללא-

en: Mail
he: מייל

en: no
he: לא

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Year
he: שנה

en: Module
he: מודול

en: Sender
he: שולח

en: Month
he: חודש

en: Send
he: שלח

en: Recipient
he: נמען

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Token
he: אסימון

en: Source
he: מקור

en: The message subject.
he: נושא המסר.

en: @count month | @count months
he[0]: @count חודש
he[1]: @count חודשים
