Mail Tracking (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: yes
is: já

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Statistics
is: Tölfræði

en: n/a
is: á ekki við

en: Mail
is: Póstur

en: no
is: nei

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Year
is: Ár

en: Module
is: Eining

en: Sender
is: Sendandi

en: Month
is: Mánuður

en: Send
is: Senda

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Period
is: Punktur
