Mail Tracking (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: yes
jv: ya

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: Statistics
jv: Statistik

en: Mail
jv: Surat

en: no
jv: ora

en: Created
jv: Digawé

en: Year
jv: Tahun

en: Module
jv: Modul

en: Month
jv: Wulan

en: Send
jv: Kirim

en: Recipient
jv: Penerima

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Period
jv: Periode
