Mail Tracking (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: yes
mr: हो

en: Message
mr: संदेश

en: Mail
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Year
mr: वर्ष

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Send
mr: पाठवा

en: Day
mr: दिवस
