Mail Tracking (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: yes
pt: sim

en: Message
pt: Mensagem

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: n/a
pt: n/d

en: Mail
pt: E-mail

en: no
pt: não

en: Created
pt: Criado

en: Year
pt: Ano

en: Module
pt: Módulo

en: 1 year
pt: 1 ano

en: Month
pt: Mês

en: Send
pt: Enviar

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Read
pt: Lida

en: @count week | @count weeks
pt[0]: @count semana
pt[1]: @count semanas

en: @count month | @count months
pt[0]: @count mês
pt[1]: @count meses
