Mail Tracking (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: yes
ro: da

en: Message
ro: Mesaj

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Statistics
ro: Statistici

en: Mail
ro: E-mail

en: no
ro: nu

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Year
ro: Anul

en: Module
ro: Modul

en: 1 year
ro: 1 an

en: Month
ro: Lună

en: Send
ro: Trimite

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Token
ro: Simbol

en: Source
ro: Sursă
