Mail Tracking (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: yes
th: ตกลง

en: Message
th: ข้อความ

en: Statistics
th: สถิติ

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: no
th: ไม่

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Send
th: ส่ง

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Read
th: อ่าน
