Mail Tracking (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: yes
uk: так

en: Message
uk: Повідомлення

en: Statistics
uk: Статистика

en: n/a
uk: н/д

en: Mail
uk: Пошта

en: no
uk: ні

en: Created
uk: Створено

en: Year
uk: Рік

en: Module
uk: Модуль

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Month
uk: Місяць

en: Send
uk: Надіслати

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Tokens
uk: Замінники

en: Read
uk: Прочитано

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: @count week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: @count month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців
