Mail admin (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Password
ast: Clave

en: Create
ast: Crear

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Domain
ast: Dominiu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
