Mail admin (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Create
az: Yaradıldı

en: Domain
az: Domen
