Mail admin (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Real name
be: Сапраўднае імя

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Overview
be: Агляд

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Create
be: Стварыць

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Domain
be: Дамен

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Administrator
be: Адміністратар
