Mail admin (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Real name
bg: Име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Overview
bg: Обзор

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Create
bg: Създаване

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Save changes
bg: Запази промените
