Mail admin (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা
