Mail admin (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Overview
bs: Pregled

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Save changes
bs: Snimi promjene
