Mail admin (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Real name
cs: Skutečné jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Overview
cs: Přehled

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Create
cs: Vytvořit

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Domain
cs: Doména

en: Destination
cs: Cíl

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Domain name
cs: Název domény

en: Domain aliases
cs: Doménové aliasy

en: Create domain
cs: Vytvořit doménu
