Mail admin (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Overview
cy: Arolwg

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Create
cy: Creu

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost
