Mail admin (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Real name
da: Rigtigt navn

en: Cancel
da: Annullér

en: Overview
da: Overblik

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Create
da: Opret

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Domain
da: Domæne

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: New password
da: Ny adgangskode
