Mail admin (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Real name
el: Πραγματικό όνομα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Create
el: Δημιουργία

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Destination
el: Προορισμός

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Administrator
el: Διαχειριστής
