Mail admin (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Create
eo: Kreu

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso
